Informace a registrace

Co je to Baby klub VZP?

S novým životem přicházejí na svět radosti, ale také celá řada nepoznaných situací a povinností. Aby byl začátek nové životní etapy pro vás rodiče, ale i miminka snazší, připravili jsme pro vás Baby klub VZP.

Baby klub VZP je místo, kde jsme pro vás soustředili důležité informaci týkající se péče o zdraví vašeho dítěte. Prostřednictvím Baby klubu také získáte informace o výhodách, příspěvcích a slevách, které můžete využívat vy a vaše rodina.

Výhody členství v Baby klubu:

• Registrace probíhá online, z pohodlí vašeho domova
  • Pokud preferujete osobní kontakt, můžete vyplnit krátký formulář přímo na pobočce
  • Podstatné informace vám budou zasílány v pravidelném měsíčním přehledu
  • Budete včas informováni o nových slevách
  • Budete mít stále aktuální informace týkající se péče o zdraví vašeho dítěte (nové příspěvkové programy VZP pro rodiny s dětmi, případné změny v očkovacím kalendáři apod.)
  • Můžete se zeptat našich odborníků na cokoliv, co vás v souvislosti s prevencí, očkováním či jinou zdravotní péčí zajímá
  • Můžete pravidelně sledovat články prostřednictvím klubového magazínu
  • Registrační výhody jsou určeny všem klientům VZP

Karta Baby klubu Sphere Card

S Baby klubem můžete ušetřit až několik tisíc korun ročně, pokud přijdete přihlásit své novorozeně na klientská pracoviště VZP. Každá maminka, která své právě narozené dítě zaregistruje u Všeobecné zdravotní pojišťovny, a je členkou Baby klubu, si může na pobočce VZP zažádat o slevovou kartu Baby klubu Sphere card a brožurku Sphere Card s přehledem slev a výhod. Obojí obdrží zcela zdarma. Prostřednictvím tohoto produktu může výhodně nakupovat nejrůznější výrobky a služby a výrazně tak šetřit rodinné finance.

Komu je karta Baby klubu Sphere Card určena a jak je možné ji získat?

• Slevová karta Baby klubu Sphere Card je poskytována maminkám, které své právě narozené dítě zaregistrují u VZP. Nevíte, jak přihlásit novorozence k VZP?
  • O kartu Baby klubu Sphere Card je možné požádat pouze osobně, na pobočkách VZP. Bude vám předána při registraci miminka k VZP.
  • Slevová karta Baby klubu Sphere Card je poskytována na základě členství v Baby klubu
  • Karta Baby klubu Sphere Card vám nabízí možnost čerpat výhody a slevy u více jak 9000 obchodních partnerů z celé České a Slovenské republiky
  • Doba platnosti je vyznačena na kartě

Slevová karta Baby klub Sphere card byla vydána 16.8.2010 a je poskytována, jako dárek, všem maminkám, které své právě narozené dítě zaregistrují u VZP. Slevy na kartě jsou zaměřeny především na výrobky pro čerstvá miminka a kojící maminky. Z tohoto důvodu není bohužel technicky možné vydat jí děťátkům narozeným před datem 1.8.2010.

Registrace do Baby klubu VZP

Jednoduše se zaregistrujte na našich webových stránkách.

Zadejte prosím údaje potřebné k registraci:

Jméno a příjmení:
Obec:
Ulice:
Věk dítěte (dětí):
Kraj:

Souhlasím s tím, aby mé osobní údaje zpracovávala Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky (VZP ČR) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Odhlášení z odběru novinek