Přihlásit miminko

Miminko měsíce

O soutěži

Narodilo se vám miminko a těšíte se z prvních společných dnů? Podělte se o tuto radost i s ostatními. Přihlaste své děťátko do soutěže MIMINKO MĚSÍCE Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR, ve které můžete vyhrát atraktivní ceny.

Jak soutěžit

Klíčem k přihlášení miminka do soutěže je jeho datum narození. V každém kole spolu soutěží ta miminka, která se narodila v daném měsíci; tzn. miminkem měsíce května se může stát pouze to miminko, které se v květnu letošního roku narodilo. Přihlásit jej však musíte nejpozději do 15. dne následujícího měsíce. Poté už probíhá veřejné hlasování, které trvá vždy 1 měsíc. O vítězi rozhoduje počet získaných hlasů. Podrobné informace jsou k dispozici v herním řádu.

Jak miminko do soutěže přihlásit

Je to jednoduché, děťátko vyfoťte, fotku nahrajte přes přihlášku a vyplňte všechny potřebné kontaktní údaje. Po formálním schválení soutěžní fotky administrátorem najdete už svou ratolest v galerii fotek pod záložkou Přihlášená miminka.

Jak hlasovat

V rubrice hlasování je zpřístupněna aktuální galerie fotek, ze které vybíráte miminko měsíce. Kliknutím na tlačítko HLASOVAT zobrazené u každé fotky, dáváte soutěžícímu svůj hlas. Každý den však můžete hlasovat pouze jednou. Hlasování v každém soutěžním kole trvá 1 měsíc. Nezapomeňte proto stránky navštěvovat pravidelně a každý den podpořit svého favorita. 

Vyhlášení výsledků

Po ukončení hlasování dojde k seřazení fotek v závislosti na počtu získaných hlasů. Na jejich pořadí se můžete podívat v sekci Výsledky. Vítěz každého soutěžního kola obdrží cenu do 1 měsíce od zveřejnění výsledků.

Partneři soutěže:


© 2011 VZP ČR, Všechna práva vyhrazena