Výhody a příspěvky

Děti

Děti - do 18 let

Pro děti máme nabídku několika možností čerpání ročního příspěvku až 500 Kč a je jen na vás, kterou pro ně vyberete:
Maminka s miminkem

Maminka

O příspěvek může žádat budoucí maminka na základě předložení platného těhotenského průkazu, nebo maminka, která v daném kalendářním roce porodila, na základě předložení rodného listu dítěte. Dále může čerpat příspěvek až 500 Kč ze skupiny Dárci krve a dále také ze skupiny Dospělí, nebo (je-li jí méně než 18 let) ze skupiny Děti. Celkově tedy maminka může získat až 1 500 Kč.
Lékař radí

Dospělí - nad 18 let

Dospělí mohou získat 500 Kč za rok na některou z vybraných absolvovaných aktivit: Souběžně je možno žádat i o příspěvek v kategorii Maminka a Dárci krve a zíslat dalších 1000 Kč.
darci krve-ikona

Dárci krve

Klienti, kteří darovali v daném kalendářním roce alespoň jedenkrát krev, plazmu nebo kostní dřeň mohou získat v jednom kalendářním roce až 1500 Kč. Příspěvek za dárcovství dosahuje až 500 Kč, zároveň mohou čerpat příspěvek až 500 Kč ze skupiny Dospělí na všechny uvedené aktivity, případně příspěvek až 500 Kč ve skupině Maminka.
Očkování

VZP podporuje očkování nehrazené z veřejného zdravotního pojištění

Příspěvek je možno získat na absolvované očkování, které si klient plně uhradil. Příspěvek je poskytován na cenu vakcíny, nikoliv na její aplikaci.
masaz

Podpora rehabilitačních aktivit

Příspěvek je určen na rehabilitační aktivity nehrazené z veřejného zdravotního pojištění typu masáže, solná jeskyně, sauna (finská, infrasauna), parní lázeň, celotělová kryoterapie, zábaly, koupele, lymfodrenáže, kinezioterapie (cvičení, kalanetika, jóga), inhalace, baňkování, plavání, bazén, whirlpool, hydrojet, perličková koupel, Kneippův chodník a další procedury lázeňského typu.
Celiakie

Příspěvek na nákup bezlepkových potravin

Příspěvek je určen pojištěncům VZP do věku 26 let (za předpokladu, že jsou nezaopatřenými dětmi - studenty) s diagnózou celiakie. Těmto pojištěncům VZP přispěje v roce 2014 až 6 000 Kč na nákup bezlepkových potravin. Příspěvek je možné čerpat v červenci a srpnu zpětně za první pololetí roku a v prosinci za druhé pololetí vždy v maximální výši 3 000 Kč.
Mořský koník 2013 - ikona

Mořský koník

Více než 100 tisíc dětí se již zúčastnilo léčebně-ozdravného pobytu Mořský koník, který již tradičně pořádá VZP pro své malé klienty trpící některými chronickými onemocněními. Třítýdenní pobyt u moře pomáhá dětem především posilovat imunitu a snižuje krátkodobou absenci ve škole.
Výbavička

VZP výbavička

Narodilo se vám miminko? Máme pro vás dárek. Svěřte své miminko do péče největší pojišťovny a vyzvedněte si svou VZP výbavičku. Uvnitř najdete užitečné rady a zajímavé bonusy od našich partnerů, slevové kupóny na služby a produkty a naše nové DVD.
Preventivní prohlídky dle věku dítěte

Preventivní prohlídky dle věku

Aby vaše dítě prospívalo, aby se včas začalo s léčením případných zdravotních vad či onemocnění, je potřeba, abyste využívali systému preventivních prohlídek, na které má vaše dítě nárok a které jsou zdravotní pojišťovnou plně hrazeny.
Klub pevného zdraví

Pečujte o své zdraví a my vás odměníme. Staňte se členem klubu a získejte stálé výhody v podobě bonusů a slev u smluvních partnerů.