Black Mask – názory, cena, kde koupit, koupit hned, kolik to stojí

Black Mask - názory, cena, kde koupit, koupit hned, kolik to stojí
Black Mask - názory, cena, kde koupit, koupit hned, kolik to stojí

Proč Black Mask & nbsp; Mask objeví

Pro” class = “alignleft” width=”420″ height=”240″ />

http://extra.god4.net/image/wp/blackmask-big2.jpg”]

Black Mask” alt=”tvorbu akné a Blackheads všech věkových kategorií. Důvody mohou být velmi rozdílné:

 • mastná pleť;
 • nevhodné pro péči o pleť;
 • ekologie;
 • nevhodné nebo méně kvalitní kosmetiku;
 • genetika;
 • Není zdravý životní styl;
 • hormonální změny v těle;
 • stres; “]

 • léky, atd.

Kořeny problémů ve svém životním stylu nebo dědičnosti. Samozřejmě, jedním z nejčastějších důvodů pro toto není ten správný strava, alkohol a kouření.

Další v pořadí příčin výskytu černých skvrn je nesprávné péče o pleť: nadměrné sucho nebo nedostatek vláhy. Pocit, že používáte pleťové vody na bázi alkoholu. Naučte se, jak hydratační masku. Před spaním nezapomeňte vyčistit obličej z make-up. V každém případě, ne šetřit na kosmetiku, které se vztahují na váš obličej. Jako nestandardní výrobky budou mít vliv, a v některých případech nejen zničí náladu, ale bude přidávat další náklady na lékařů a kosmetiček.

Dalším důvodem je vaše nálada. Po dlouhou dobu, psychologové na celém světě prokázalo, že jakýkoli stres nebo zkušenosti tak či onak vliv na naše zdraví. Upozorňujeme, že vždy nešťastní nebo rozzlobení lidé než se objeví vrásky. Lidé často zažít stres častěji než jiné kožní problémy: pupínky, akné, černé skvrny atd Je to všechno o tom, že u lidí s rozbitým nervového systému pro produkci mazových žláz je mnohem vyšší, a proto nemají čas jít ven, čímž se vytvoří akné.

Proč Black Mask

blackmask big2 Black Mask  názory, cena, kde koupit, koupit hned, kolik to stojí Obecně Kosmetika Černá maska ​​s názvem masky, které mají ve svém složení jedné z následujících složek:

 • Léčebné bahno;
 • Black kosmetické jíl;
 • uhlí nebo dřevěné uhlí.
>>>>  Fungonis Gel - názory, cena, kde koupit, přísady, jak to funguje?

Myslím, že mnoho dívek se již dříve pokusili zvláštní masku. Jak víte masky na základě bahna nebo jílu je trochu těžké. Takže buďte opatrní při používání: nemrač, nemají pomačkat na čelo, když je aplikována maska. V opačném případě se maska ​​ztvrdne spolu se svými tvářemi a dělat všechno ještě horší, a tudíž požadovaný výsledek dostanete.

maska ​​aktivní uhlí tvoří film. To je užitečné při odstraňování masky. Kromě toho, mnoho dívek říci, že jsou účinnější než jednoduché křoviny nebo masky z hlíny nebo bláta.

maska ​​s aktivním uhlím zcela dotáhnout a tón pleti, což je pružný, vyrovnává pleť, vytáhněte Black Point a normalizovat podkožní metabolismus.

Recepty s černou maskou doma

Tak začněme přezkum základních, společných analogů předpis medializovaný profesionální Černá maska. Měl říci, že tajemství spočívá v hlavní složkou – želatinu. Želatina – kolem hlavy! Ve svém složení obsahuje kolagen, který nejen čistí pokožku, ale také zpevňuje ji, což je více mladých.

Želatina maska ​​s aktivním uhlím

To je možná hlavní a největší že ani přímý analog Černá maska.

blackmask big2 1 Black Mask  názory, cena, kde koupit, koupit hned, kolik to stojí Tak, 2-3 g želatiny, je nutné rozdrtit 2 tablety z aktivního uhlí, smíchat všechny složky s vodou (5 ml).

Směs získala požadované konzistence, udržovat ji do vodní baru pár minut.

Warm konzistence naneste na čistou tvář. Čekat na úplné vyschnutí masky.” class = “alignleft” width=”420″ height=”240″ />

http://extra.god4.net/image/wp/blackmask-big2.jpg”]

Black Mask” class = “alignright” width=”320″ height=”147″ />

V závislosti na hustotě textury budou vyžadovat různé množství času. V případě, že hmota je příliš likvidní, bude doba sušení trvat trochu víc. Po maska ​​zaschne, odstraňte ji. Nejčastěji to zmenší kůže v je známý pro masky a kusy. To však nebrání tomu, aby vidět na povrchu protáhlého masky z kůže černé skvrny.

>>>>  Normalit Activ s vysokým krevním tlakem - jak to funguje? Jaké jsou názory

Aktivované uhlí je dobrá absorpční. Táhne všechny nečistoty z pórů čistící pokožku a posilovacími ji. Máte-li kůže měla negativní reakce na želatinu, tyto recepty masek můžete nahradit předchozí recept.

Aktivované uhlí a aloe

 • 3 tablety and.HS;.
 • 1 lžička mořské soli;
 • 2 čajové lžičky šťávy z aloe vera a stejné množství vody.

Mix všeho a aplikovat na obličej. Po 20 minutách omyjte vodou.

Aktivované uhlí a jogurt

1 tableta and.HS. smícháme s 5 ml jogurtu, přidejte 1 lžička citrónové šťávy. Mix všeho a aplikovat na obličej. Po 20 minutách omyjte vodou.

Maska z želatiny a mléka

Také neuvěřitelný nástroj. Mléko je cenný produkt nejen pro tělo, ale i pro pokožku.

V tomto receptu působí jako zahušťovadlo želatiny mléka. Pro přípravu této masce mixu 50 gramů želatiny v 30 ml mléka. Můžete také přidat 3-4 tablet aktivního uhlí (volitelné příslušenství). Směs se nechá bobtnat. Chcete-li to provést, můžete ohřívat to mikrovlnnou troubu nebo ve vodní lázni.

Naneste masku na obličej. Vysušte. Po aplikaci masky je uchopena ve filmu, takže je snazší odstraněn z kůže. Ale někdy tento proces je bolestivý.

Maska z želatiny a černé hlíny

1 tableta and.HS. smíchejte s 1 lžičkou Černý kosmetické hlíny, přidejte 1 polévková lžíce teplého mléka a 1 lžičky želatiny. Mix všeho a aplikovat na obličej. Po 20 minutách omyjte vodou.

Ovocné želatina maska ​​na obličej z černé body

Milovníci s ovocem a zeleninou Maschek aj jako následující recept masky. Pro její přípravu budete potřebovat pyré čerstvé ovoce nebo zeleninu nebo čerstvý džus. Obecně platí, že poměr těchto složek:

 • 200 ml čerstvého ovocných šťáv by měla být 20 gramů želatiny. Dále – vodní lázeň a za půl hodiny v lednici. Pak aplikovat ji na obličej.

Je velmi důležité, aby se čerstvé šťávy pro přípravu této masky, a nesoustředí Tetra Pak kartonech. V závislosti na typu vaší pokožky je třeba zvolit odpovídající ovoce nebo zeleninu.

>>>>  Medutox vrásek - originální produkty, koupit hned, recenze, cena

Želatina maska ​​s vejcem

Egg – bohatou pokladnicí užitečných minerálů, takže jsou nezbytné pro naši pokožku. Kromě toho, želatina masky založené na vejcích měkké na kůži, aniž by jej poškodil. Maska založené na vejcích, které můžete udělat až 3 krát týdně (v závislosti na rozsahu kůži). Vždy dělat masku k jednorázovému použití, protože udržet vejce masky po dlouhou dobu nemožné.

blackmask big2 2 Black Mask  názory, cena, kde koupit, koupit hned, kolik to stojí V různých masek za použití různých částí slepičích vejcích.

1 bílek smísí s 10 g Hercules a přidá se 1 g kyseliny borité. Výsledná směs se důkladně promíchá do pěny. Naneste na obličej a nechte působit 20-25 minut.

1 žloutek smísí s jedlou sodou (3 g) a mýdlový roztok (10 g dětské mýdlo – 50 ml vody). RUB výslednou texturu na problémové oblasti obličeje. Po 15 minutách opláchněte.

1 střední vejce smísí s 10 g heřmánku. Tato maska ​​může být udržována na půl hodiny.

Pokud je tvrdá maska ​​odstraněna. – trochu to mokré a začnou tahat

Více receptů černé masky najdete na následujících obrázcích.

Jak často želatinového masku na obličej

Tato maska ​​může být provedeno až 3krát týdně, pokud máte mastnou a zanedbanou pleť. Suchá pleť obličeje nejlepší nabídky Tato maska ​​1-2 krát v 14-17 dnů.

Po těchto masek je lepší zdržet se po dobu od křoviny a během několika hodin z domu tak, aby nebyla znovu ucpávají póry.

Nezapomeňte hydratuje pokožku po zákroku.

čistí pokožku před zákrokem, bude řádně připravena masku a péče o pleť po něm vedou k viditelným výsledkům v následujících týdnech. Ujistěte se, že všechny komponenty masky byly svěží a neuchovávají připravená směs po dlouhou dobu.

Pokud jste vizuální žákem, bude Následující video vám pomůže připravit jednoduchý recept na Black Mask. Em>

Děkuji za přečtení článek až do konce. Stále čeká na vaše připomínky a rady z osobní zkušenosti, které pomohou ostatní děvčata být atraktivní a udržet mládí po dlouhou dobu.

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 309 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná. Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka. Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow. Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči. V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec. Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*