GetSize – Kolik to bude stát a jak to funguje?

GetSize - Kolik to bude stát a jak to funguje?

Getsize – nová na trhu zvětšení penisu. Set (gel a masér) je navržen tak, aby urychlit růst tkání mužského pohlavního orgánu bez použití orálních doplňků, které ve většině případů vliv na gastrointestinální trakt, zejména v játrech.

Hlavními výhodami Getsize stal snadné používání, bezpečnost a účinnost. Ale jeho žádost poskytla očekávané výsledky, je třeba pečlivě prostudovat návod a seznámili se specifiky složení gelu.

Set Getsize

V gelu Getsize zahrnuje čtyři aktivní složky přírodního původu:

• Tribulus. Bohaté na flavonoidy, polysacharidy, vitamin C, proteiny, organických bází, aminokyselin, minerální látky

7 GetSize   Kolik to bude stát a jak to funguje?

a mastné oleje. Extrakt z Tribulus terrestris podporuje

sexuální libido, zvyšuje průtok krve do dolní části těla, prevenci neplodnost a normalizuje hormonální rovnováhu;

• Panax pět listů. Extrakt z rostliny obsahuje esenciální oleje, glykosidy, saponiny, vitamíny a pektin. Oni tón cévy, posílit strukturu cavernosa penisu a usnadnit prokrvení orgánů urogenitálního systému;
  • ořech (lískový ořech). Plodem olej závodu stimuluje potenci, zvyšuje sexuální přitažlivost pro opačné pohlaví, zmírňuje fyzickou únavu a obnovuje fungování centrálního nervového systému. Kromě toho, ořech posiluje cévy a dělá vaše erekce silný;
  • Araliya Mandžuský. Chemické složení rostlin bohatých na vitamíny a minerály, které pronikají do krevního řečiště a vstupují do mozku. Oni zmírnit deprese, usnadnit spánek a zmírnit nervozitu. Další extrakt Aralia vyrovnat se s erektilní dysfunkcí a zabránit stagnující předstojné žlázy.

Navíc doplněk je zahrnuta polyglykol 4000 a allantoin. Toto pomocné látky, které nemají vliv na fungování těla. Oni jen pomáhají proudové složky rychle pronikají do kůže

Viz také:. Ylang-ylang jako afrodiziakum: vlastnosti, návod k použití a osvědčení

Jít na oficiálních stránkách výrobce Get Velikost

>>>>  Potencialex - originální produkty, koupit hned, recenze, cena

Masážní zařízení, které je součástí sady Getsize je simulátor pro cévní a svalové tkáni penisu. Jejím úkolem je hladký cavernosa, aby byly elastické, takže by naplněna krví v okamžiku buzení. Konstrukce masážního je prstenec z odolného plastu, uvnitř které jsou měkké válečky. Pokud jej používáte, koule pracoval celý penis, to nezpůsobí bolest a nezpůsobuje poškození kůže.

Důležité! Masážní Getsize doporučen pro použití jako afrodiziakum před sexem. Je možné masírovat penis nebo se zeptejte svého partnera. Toto uspořádání se zvýší citlivost penisu

a zpestří intimní vztahy.

Válečkové cvičenec Getsize používat souběžně s gelem. V tomto případě to nejen vyhlazuje kavernózního tělo, ale také urychluje vstřebávání doplňku do kůže penisu. Tvar masér je navržen takovým způsobem, který bude vyhovovat jakýkoli průměr falusa. Kuličky přizpůsobena velikosti mužství, a po použití vrácen do své původní polohy.

Návod k používání Getsize

Před aplikaci gelu by měla důkladně omýt genitálie s antibakteriálním mýdlem. Po malé množství léku se vytlačí do vašeho ukazováčkem a prostředníčkem a jemně rozděleny po trupu a hlavy penisu. Je-li člověk používá třeba stroj dát ji na penis a jemně pohybovat penis nahoru a dolů, dokud se gel se vstřebává do pokožky. V případě, že doplněk je používán bez valivého ložiska, to prostě RUB

15 GetSize   Kolik to bude stát a jak to funguje?

prsty do sucha.

Léčba penisu gel Getsize opakovat každý den několikrát po dobu 3-4 týdnů. Doporučeno pro mazání penisu ráno a večer. Můžete také použít nástroj jako mazadlo však předem měli byste se ujistit, že jejich partner není alergický na to.

Jak používat masážní strojek Getsize

Válečkové kroužek Getsize je určen nejen k hladkému tkáně v penisu při aplikaci gelu. To může být použit trvale. Ale aby nedošlo k poškodit cévy a aby nezpůsobovaly vznik modřiny, lékaři radí, aby se aplikovat tak často, jak třikrát týdně. V případě, že gel Getsize skončila, člen může být mazána v žádném případě na kluzkém bázi. Vhodné i minerální olej.

>>>>  Erogen X -opinions, cena, kde koupit, koupit nyní

Před každým použitím simulátoru pohlavních orgánů je třeba omýt. Přístroj by měl být opláchnout pod tekoucí vodou s mýdlem a vytřete do sucha. To je nutné, aby se mezi válce a vnitřní straně prstenu se nehromadí choroboplodné zárodky, které mohou způsobit onemocnění kůže v intimní oblasti.

Kontraindikace Getsize

Gel Getsize se nedoporučuje k léčbě penis, pokud má:

P>

• vředy;
  • Vředy neznámého původu;
  • Poškrábání;
  • Symptomy pohlavně přenosných chorob.

Také doplněk bude muset dát lidem, kteří jsou alergičtí na make-up, aby osoby trpící zvýšenou dráždivost centrálního nervového systému a epilepsie.

Kontraindikace použití simulátoru jsou následující porušení:

• Vysoká citlivost nervových receptorů pod kůží;
  • měkké poranění tkáně;
  • polypy močové trubice;
  • patologické zakřivení hladkého svalstva v penisu;
  • zánětlivé procesy.

Kde objednat sadu Getsize a kolik to stojí

Chcete-li koupit gel a trenér Getsize na oficiálních stránkách výrobce. Bude také moci zadat objednávku na nákup stavebnice z distributorů, kteří pracují s firmou podílející se na výrobě Gediz přímo.

Průměrné náklady na komplexní zvětšení penisu – …. Cena se může změnit nebo dolů v závislosti na okraji, propagační a slevami. Chcete-li zjistit přesně, kolik je sada Getsize může být poradce internetový obchod v době objednávky.

Jít na oficiálních stránkách výrobce Get Velikost