MagnuFuel – názory, cena, kde koupit, koupit hned, kolik to stojí

MagnuFuel - názory, cena, kde koupit, koupit hned, kolik to stojí
MagnuFuel - názory, cena, kde koupit, koupit hned, kolik to stojí

Není to tak dávno, tam byl novinkou v oblasti” class = “alignleft” width=”420″ height=”240″ />

http://extra.god4.net/image/wp/magnufuel-big2.jpg”]

MagnuFuel” alt=”automobilové techniky, které by podle výrobců a prodejců, může snížit spotřebu paliva. Říká se tomu MagnuFuel (Fuel Fría). Aby se nestali obětí ke koupi nepotřebného produktu, je nutné si přečíst recenze o tom na různých internetových zdrojů.


Obsah tohoto článku:

 1. Ekonomický palivo MagnuFuel: rozvod, nebo pravda
 2. Jak MagnuFuel?
 3. Dohadovaly pozitivní a negativní zpětné vazby, MagnuFuel.
 4. Závěr.
 5. OL>

  Ekonomický palivo MagnuFuel: & nbsp; Není ani pravda

  Téměř každý řidič chce, spotřeba paliva je nižší a vzdálenost průchodu se nezvýšila, a že výkon motoru neklesla. Je to možné? Výrobce ekonomizéru MagnuFuel tvrdí, že je to možné.

  Zde je ekonomizér MagnuFuel zařízení”]

  Výhody, podle prodejců v MagnuFuel zařízení je následující: H4>
  • Hlavní trik inzerenty, kteří tvrdí, že v průměru, v závislosti na různých značek a typů vozidel, spotřeba paliva je snížena o 20%.
  • Motorové díly jsou chráněny proti nízké kvality paliva.
  • Zvyšuje životnost (mtbr) stroj motor.
  Jak MagnuFuel

  magnufuel big2 MagnuFuel  názory, cena, kde koupit, koupit hned, kolik to stojí MagnuFuel zařízení je uspořádáno tak, že se dvojice magnety, který je MagnuFuel, má vliv na palivo. Navíc tyto magnety vytvářejí silné magnetické pole, které rozbije jednotky uhlovodíkových sloučenin, které palivo hoří rychleji.

  Magnetické pole tlačí molekuly od sebe, takže se nasytí kyslíkem (O2) ze všech stran a veškeré palivo hoří bez zbytku. Tím se zvyšuje úspory.

  Dohadovaly pozitivní a negativní názory Ful zdarma

  K dispozici jsou falešné recenze zveřejněné na objednávku nebo prodávajících, ale existuje reálné. Zahrnovat hlavu a studovat, jak věci fungují ve skutečnosti:

  1. Magnetické zařízení nejsou schopny rozpadu na odkazy molekuly látky. K tomu, použít jaderný reaktor nebo hadronový urychlovač.
  2. Palivo pro vozidla, ať už benzínu nebo nafty je izolátor (látka, která špatně vede elektřinu). Driver-fyzik vypočítal, že za účelem obnovy, rozdrtit a řídit molekuly je potřeba budovat obrovský magnet, asi 15 pater na výšku. A za tímto magnetem nést mezeru molekul, které vyžadují ještě větší moc. Ukazuje se, že magnety nemůže ovlivnit molekuly paliva.
  3. Také odborníci tvrdí, že magnetická pole nemůže ovlivnit nečistoty obsažené v palivu. Proto, aby se prodloužit životnost spalovacího motoru se MagnuFuel zařízení nemůže.
  4. OL>

   V propagačních videí ukazuje zařízení vyvinuté automobilky General Motors. Ale z nějakého důvodu tato zařízení nejsou nastaveny na výrobu svých vozů, by to mohlo být zvýšit rating prodeje vozů.

   Nemovitý revize MagnuFuel h4>

   Ekonomizér byl zakoupen speciálně pro experiment. Byl úspěšně nainstalován do systému stroje. Během operace za měsíc, dva a tři – spotřeba paliva bez snížení nebylo

   .

   Z výše uvedených informací jsme k závěru, že s novými elektronickými zařízeními nemají Chase. Pokud opravdu funguje tato zařízení by bylo významné plus pro řidiče a méně pro dealery paliva.

>>>>  Bentolit nápoj na hubnutí - jak ji používat? kde ho koupit, lékárna, cena
Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 308 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*