Silane Guard – tekuté sklo, názory, cena, kde koupit, originál, nebo je to stojí za to?

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

Fading, stopy po pruzích po dešti, drobné oděrky – tyto faktory nejsou nejlepší způsob, jak se objeví na povrchu karoserie. K ochraně železný kůň od většiny problémů pomůže Silan Guard Vodní sklo pro automobily. Dost 1 krát dát řešení ve 2 vrstvách v průběhu let ne se starat o bezpečnost vašeho vozidla.

Během několika minut po proniknutí do struktury materiálu, na povrchu stroje je vytvořena z polymerní ochranné fólie. Vzorec je zvýšena Si02 – oxid křemičitý. Látka chrání materiál před rozmary přírody, poškrábání, hází sůl, čipy a alkálie obsažené ve většině šamponů.

Rychlá akce Silan Guard

ppe bright coe up1 1 Silane Guard   tekuté sklo, názory, cena, kde koupit, originál, nebo je to stojí za to? Dlouhodobé uchování vnějšku vozidla poskytují správně vybrané součásti. Ihned po nanesení na bázi oxidu křemičitého proniká do struktury materiálu. Tím, že tvoří ochranný povlak, který odolá delší působení tepla, vody, kyselin a zásad. Zimní povlak není strach z činidel použitých pro čištění silnic. V létě by tělo překonat tepla a deště.

Složení kapalného silanu skla stráže pro automobily

Hlavní složkou je oxid křemičitý a silan. První z nich je zodpovědný za tvorbu ochranné fólie, a přirozený lesk povrchu. Dost 1 krát použít tekuté sklo tělo jiskřily jako nové po mnoho let.

japonští vývojáři se postaral, aby zajistily, že po aplikaci, majitel okamžitě upozornil na hlavních výhod:

  • ekonomický – 1 balení tekutého skla, dostatečně pro 4 aplikace;
  • Snadné použití,
  • složení je navrženo a vyrobeno v Japonsku, vedoucí postavení na trhu v oblasti autokosmetiky.
>>>>  Silane Guard - tekuté sklo, názory, cena, kde koupit, originál, nebo je to stojí za to?

Vzorec jsou zvoleny takovým způsobem, že nástroje mohou být použity pro všechny majitele automobilů. Bez ohledu na věk a opotřebení povrchu těla, bude kapalina sklo chrání stroj.

Silan Guard tekuté sklo pro automobily: jak aplikovat

ppe keybord brekft crey1 Silane Guard   tekuté sklo, názory, cena, kde koupit, originál, nebo je to stojí za to? Pro první žádosti je třeba pečlivě umýt a vysušit železné koně. Důkladně navlhčete čisticí houbu Vodní sklo Silan stráže a pomalu aplikovat je na povrchu těla. Jakmile je proces dokončen, je třeba detekovat 15 minut. To je dostačující pro sušení roztoku a jeho absorpce do struktury materiálu.

Ujistěte se, že prostředek zaschne, je nyní třeba otřít do sucha auta s ubrouskem. Chcete-li výsledek pomůže re-povlak. To se provádí po 2 hodinách od prvního.

Pokud vlastník železného koně udělali všechno správně, pak po prvním disku, nebo potopit to bude na vědomí zjevné výhody této léčby:

  • po celý rok, udržuje původní barvu těla;
  • barvy ale nezmizí pod vlivem slunečních paprsků;
  • třpytky tělo a po chvíli zůstává stejné,
  • povrch odpuzuje vodu.

V rámci preventivní účely se roztok se nanese 1 krát za rok.

Does Silan Guard tekuté sklo pro automobily certifikátu kvality

Než budete moci být na trhu výrobek neprošel testem pro získání plného rozsahu. Čínští vývojáři testovali účinnost řešení na více než 200 strojů. Ve 100% případů došlo k výraznému pozitivní účinek. Tyto údaje byly potvrzeny CPS.

Názory

lékaře specialisty z tekutého skla Silan Guard pro auta ​​h2>

Peter S., mechanik

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

30 let opravy strojů. Vyvážený 1-složka kompozice po první aplikaci proniká hluboko do materiálu. Po 2-3 hodinách auto jako nové. Na rozdíl od jiných nástrojů, tekuté sklo nepoškozuje tělo.

Sergej Nikolajevič, auto

I po mírné známky praní nechat na tělo. Skvrny, odíráním, blednutí barev – to vše je výsledkem působení zásady. Obsahuje šampon, tak to nemůže skrývat. Spasení bylo pro mé auto tekutého skla. Bez ohledu na to, jak moc jsem se umyl železný kůň, a stále svítí. Nyní doporučuji klientům.

>>>>  Clean Forte paraziti - Kolik to bude stát a jak to funguje?

Názory zákazníků o Silan stráže pro automobily

Sergey, 31 let

Lidi, šel jsem do auta a kamionu. V případě, že silnice jsou různé, ale ve všech případech přišli na pomoc Silan stráže. Aplikovat 1 krát za rok a více bez obav cokoli.

Irina, 39 let

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

Manžel jen mi podal auto. Strach, že by došlo k poškrábání nebo vzniku skvrn. Koupil jsem tento nástroj a po 1-2 kabáty změnil manžel. Teď je v klidu pro mě a auta.

ppe juice ppe beverge1 2 Silane Guard   tekuté sklo, názory, cena, kde koupit, originál, nebo je to stojí za to? George, 62 let

skeptický ohledně inzerovaných fondů. Snažil jsem se něco Silan stráž před výlet do divočiny. 2 hodiny na prašných cestách nebyly marné. Auto bylo zaprášený, ale díky roztaveného skla I vymazány to během 10 minut.

Vladimir, 19 let

První věc, která mi řekl táta po dni, kdy se jedná o právo pečovat o vzhled vozu. Za prvé se snažil tekuté sklo a zůstal věrný k němu.

Kde koupit Vodní sklo silan Guard pro automobily

Je lepší, aby se postarali o ochraně auta a přikryje ji s tímto řešením. Vy můžete objednat na webových stránkách. Měli byste si pospíšit, protože nyní nárok na speciální nabídku.

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 309 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná. Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka. Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow. Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči. V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec. Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.